LAB-07

lab@lab-07.com+48 668 877 779

Poznajmy się

Ina Kashyńska

Indywidualistka i kreatorka. Stworzyła Laboratorium Kwiatów, gdzie każdy bukiet i aranżacja to artystyczny projekt, indywidualny manifest miłości do piękna. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała lata temu na Śląsku, gdzie otworzyła swoją pierwszą kwiaciarnię. Laboratorium Kwiatów to jej siódme atelier natury i industrialnego designu – stąd nazwa LAB07. Pierwszy butik kwiatowy pod tym szyldem powstał na Warszawskim Mokotowie, drugi, po roku, w niezwykłych wnętrzach nowo otwartego Hotelu Warszawa przy pl. Powstańców Warszawy, a trzeci na ul. Marszałkowskiej. Jak tworzy? Każdego dnia INAczej, bo każdy człowiek i każda okazja to niepowtarzalna historia, która dzieje się TU i TERAZ.

Wydarzenia i imprezy firmowe

Realizujemy niepowtarzalne aranżacje kwiatowe i dekoracje eventów, które stworzą ich klimat. Zadbamy o wyjątkowy nastrój na Twoim wydarzeniu. Zrobiliśmy to już dla: Hotelu Warszawa, Deni Cler, H&M. Żadna liczba gości nie jest dla nas wyzwaniem.

Sesje zdjęciowe i plany filmowe

Tworzymy aranżacje kwiatowe na potrzeby planów sesji zdjęciowych i filmów w sposób pełen wyobraźni. Realizujemy najśmielsze pomysły zarówno dla produkcji kameralnych, jak i większych planów. Współpracowaliśmy z TVN Style, Telewizją Polsat, TVP, Mają Sablewską, LeCollet i La Mania. 

Aranżacja ślubów i wesel

Dbamy o niezapomniany klimat ślubów oraz wesel, tworząc kompleksowe dekoracje i aranżacje kwiatowe. Stworzymy kwiatową oprawę kościoła, sali lub ślubu w plenerze bez względu na liczbę gości. Z ogromnym przywiązaniem do detalu i miłością.

Dekoracja wnętrz

Dbamy o aranżację kwatów we wnętrzach domów, na tarasach, a także hotelowych recepcji, hallu, butiku czy atelier. Pracujemy nad projektami jednorazowymi lub w trybie abonamentowym, w którym na stałe dbamy o świeże i czarujące kompozycje. 

Spotkajmy się w jednej z naszych lokalizacji

Butik
Hotel Warszawa

Powstańców Warszawy 9
00-039 Warszawa

Showroom Warszawa Radość

Zbójnogórska 37
04-807 Warszawa

Zaufali nam

Meet the team behind
our great projects

Zbliża się ważna dla Ciebie okazja? Nie czekaj dłużej!